8 Şubat Fragmanı 2019

Submitted by Anonymous (not verified) on Fri, 01/25/2019 - 18:59
Author

ecsd

Kardeş Çocukları 2 Bölüm Fragmanı Yeni dizimiz olan Kardeş Çocukları 2. Bölüm Fragmanı tv ile aynı şekilde sitemiz de olacaktır. Kardeş Çocukları 2. Bölümü ile 3 Kardeş Çocukları dizisi ekim ayında sete çıkacak. Daha önce sizlere başarılı oyuncu Erkan Petekkaya’nın Gold Film ile yeni dizi anlaşması yaptığını duyurmuştuk. Uzun süren bir senaryo çalışması sonrasında sonunda Erkan Petekkaya ekranlara geri dönüyor.

Çarpışma 9 Bölüm Fragmanı

Submitted by Anonymous (not verified) on Thu, 01/24/2019 - 20:00
Author

svsv

Çarpışma 9. Bölümü ile 7 şubat perşembe günü kaldığı yerden seyircisiyle buluşmaya devam edecektir. Show tv Kanalında yayınlanan Veli’nin zorlaması ile kocası Galip’in ölümünde pay sahibi olan Zeynep şoka girer. Kadir, Zeynep’i şefkatle sarıp sarmalar. Kadir, Zeynep, Cemre ve Kerem hayatlarının akışını değiştiren o büyük kazadan sonra, ilk kez aynı masada bir araya gelirler. Bu birliktelik, onların artık bir aile olmalarının da ilk adımı olacaktır. Diğer yanda ise, Veli ile Selim’in safına Demir de katılır.

Avlu 29 Bölüm Fragmanı

Submitted by Anonymous (not verified) on Thu, 01/24/2019 - 19:51
Author

svsv

Avlu 29 Bölüm Fragmanı 29 Bölüm FragmanıAvlu 29. Bölümü ile 7 Şubat perşembe günü kaldığı yerden seyircisiyle buluşmaya devam edecek. Star tv Kanalında yayınlanan ubat perşembe günü kaldığı yerden sizlerle ve seyircisiyle buluşmaya devam edecek. Fox tv Kanalında  olacaktır.Avustralya dizisi Wentworth’un yasal uyarlaması olan “Avlu” yılların sağır kaldığı adaleti kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının cezaevine girişinin hikayesidir. Dizide mahkum kadınların, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu’da kendi düzen ve hukuklarıyla verdikleri yaşam mücadelesi konu edilmektedir.

Bir Zamanlar Çukurova 19 Bölüm Fragmanı

Submitted by Anonymous (not verified) on Thu, 01/24/2019 - 19:43
Author

svsv

Bir Zamanlar Çukurova 19 Bölüm Fragmanı 6 dakika  Bir Zamanlar Çukurova Düzenle Bir Zamanlar Çukurova 19. Bölümü ile 7 Şubat perşembe günü kaldığı yerden seyircisiyle buluşmaya devam edecek. Atv Kanalında ...İstanbul’dan uzaklara, sonra Yaman Çiftliği’ne savurur. Kocasından kalan toprakları bir atmaca gibi koruyan Hünkar (Vahide Perçin) ile mutsuz bir evliliğin enkazını toplayan oğlu Demir (Murat Ünalmış) ‘in da hayatını bambaşka bir yola savuracak olan karşılaşmanın müsebbibi ise çiftliğin kahyası Gaffur (Bülent Polat) olacaktır. Yılmaz ve Züleyha, Yaman Çiftliği’nde işe başlar.

dizi fragmanlari

Submitted by Anonymous (not verified) on Wed, 01/23/2019 - 20:06
Author

caav

Bütün bu olanları gururuna yediremeyen Melek, konaktan ayrılmak üzere eşyalarını toplar. Annesinin masum olduğuna inanan Elif, konaktan gitmemeleri için Melek’i ikna etmeye çalışır. Melek kızının ısrarına dayanabilecek midir?

Elif 849-850 Bölüm Özeti

Submitted by Anonymous (not verified) on Wed, 01/23/2019 - 20:04
Author

caav

Kıymet Melek’in kendisini merdivenden ittiğini söyleyerek ona iftira atar. Melek kendisini savunmaya çalışsa da başarılı olamaz. Melek konaktan gidecek midir?
Rana yaptığı oyunda başarılı olur ve Hümeyra, Rana ile Levent arasında bir şeyler olduğunu düşünmeye başlar. Bu yüzden Levent’e soğuk davranır. Levent ise Hümeyra’nın bu tavrını anlamlandıramaz.

Adana Airport Car Rental

Submitted by Anonymous (not verified) on Tue, 01/22/2019 - 19:07
Author

mustilife

Car rental sector is changing
Negative market conditions due to adverse volatilities in markets, dollar dry attacks and many other factors have negative effects on car rental companies. For this reason, many companies had to withdraw from the car rental market.

Using its negative impacts and equity capital, Red Rent A Car continued to offer appropriate car rental opportunities in the market with its success as an example to its colleagues in adverse market effects.

Fragman7

Submitted by Anonymous (not verified) on Thu, 11/22/2018 - 17:05
Author

fragmanci

Tags

Fragman7 fragman izleme sitesi Dizi izlemek, popüler dizileri takip etmek hemen hemen herkesin zevk aldığı durumlar arasında yer alıyor. Boş vakitlerimizi daha eğlenceli bir şekilde değerlendirebilmemizi sağlayan yerli ve yabancı dizilerin ön video fragman tanıtımları niteliğinde olan fragmanlar ise, bir sonraki hafta sevdiğiniz dizide neler olabileceği hakkında fikir sahibi olabilmenizi sağlayan kısa filmler olarak karşımıza çıkıyor.